Wycieczka do Ogrodu Botanicznego
Dnia 01 czerwca 2026 r. świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy wycieczką do Ogrodu Botanicznego. Dzieci zwiedzały Ogród, gdzie bawiły się min. w labiryncie oraz z zaciekawieniem przyglądały się przyrodzie, różnorodnym drzewom, krzewom i zachwycającym gatunkom kwiatów, poszukiwały wśród roślinności ptaków i owadów. Pogoda i nastroje dopisywały. Następnie wróciliśmy do przedszkola, aby dalej świętować Dzień Dziecka!
