Rekrutacja dla dzieci kontynuujących edukację przedszkolną

Od dnia 11 marca 2024 r. do dnia 22 marca 2024 r. rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola, chcący aby dziecko kontynuowało edukację w naszym przedszkolu zobowiązani są do wypełnienia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

WAŻNE:

W bieżącym roku szkolnym deklarację należy wypełnić w wersji elektronicznej.
Elektronicznie, rodzice będą mogli wypełnić i wydrukować deklarację do 22.03.2024 r.  do godz. 15.00.

Dla ułatwienia podajemy instrukcję wypełniania deklaracji.

Bardzo prosimy o dwustronne drukowanie deklaracji. Z góry serdecznie dziękujemy!!!
Wersję papierową złożonej elektronicznie deklaracji należy podpisać i dostarczyć do przedszkola do 22.03.2024 r. do godziny zamknięcia przedszkola.

Adres strony internetowej dostępnej do wypełnienia deklaracji https://nabor.pcss.pl/lodz

Rekrutacja dla dzieci, które chcą rozpocząć edukację przedszkolną w naszej placówce w roku szkolnym 2024/2025.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli miejskich prowadzonych przez Miasto Łódź odbywać się będzie tylko i wyłącznie za pomocą systemu elektronicznego.

Strona zostanie uruchomiona 2 kwietnia 2024 r. o godzinie 8:00 i będzie aktywna do 17 kwietnia do godziny 15:00.

W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział:

• dzieci urodzone w latach 2018 - 2021,
  • dzieci z rocznika 2017, którym na podstawie opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej odroczono spełnianie obowiązku szkolnego.

Postępowanie rekrutacyjne odbywa się na wolne miejsca i obejmuje dzieci zamieszkałe w Łodzi.

• Dzieci urodzone w 2022 r. nie uczestniczą w rekrutacji elektronicznej.
  • Rodzice / prawni opiekunowie tych dzieci (po ukończeniu przez nie 2,5 r.) mogą starać się o zapisanie ich do przedszkoli miejskich po zakończeniu postępowania uzupełniającego (czyli po 31 sierpnia 2024 r.) na wolne miejsca.
  • Rodzice / prawni opiekunowie dzieci zamieszkujących poza Łodzią mogą ubiegać się o przyjęcie dzieci do przedszkoli miejskich prowadzonych przez miasto Łódź po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego (czyli po 31 sierpnia 2024 r.), pod warunkiem wolnych miejsc w wybranym przedszkolu miejskim.
  • Rodzice / prawni opiekunowie, którzy zamierzają zapisać dziecko do innego przedszkola niż to, do którego dziecko dotychczas uczęszcza muszą pamiętać, że w takim przypadku rekrutacja odbywa się na takich samych zasadach, jak dla dziecka zapisywanego do przedszkola miejskiego po raz pierwszy.

Do pobrania

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 105.

Komunikat dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 105

o liczbie wolnych miejsc w przedszkolu na rok szkolny 2024/2025

Adres strony internetowej dla rodziców: https://nabor.pcss.pl/lodz

Strona zostanie uruchomiona 2 kwietnia 2024 r. o godz. 08:00

i będzie aktywna do 17 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00.

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich Rodziców na DNI OTWARTE, które odbędą się:
- 03 kwietnia, 10 kwietnia, 16 kwietnia w godzinach 09:30 - 11:00,
- 04 kwietnia, 05 kwietnia, 11kwietnia, 12 kwietnia w godzinach 16:30 - 17:30
oraz w sobotę 13 kwietnia w godzinach 11:30 - 13:30.

Rodzicu!

Jeśli jesteś zainteresowany twórczym rozwojem swojego dziecka – PRZYJDŹ I ZOBACZ!

Akty prawne

Informacje dotyczące rekrutacji na stronie URZĘDU MIASTA ŁODZI - NABÓR DO PRZEDSZKOLI