Konsultacje z nauczycielami
Drodzy Rodzice,
Serdecznie zapraszamy na konsultacje podsumowujące III etap obserwacji pedagogicznych, które odbywać się będą następująco:
Gr. I - mgr Ewa Siewierska: piątek - 19 czerwca w godz. 15:30 - 16:30
Gr. II - mgr Emilia Polańska: piątek - 19 czerwca w godz. 16:00 - 17:00
Gr. III - mgr Katarzyna Augustyniak: wtorek - 16 czerwca w godz. 15:00 - 16:00
Gr. IV - mgr Elżbieta Dębska: piątek - 19 czerwca w godz.16:00 - 17:00
Bardzo prosimy o zapisywanie się u Pań pełniących dyżur w szatni.
